בתקשורת

מתוך PORT2ORT

בתקשורת

מתוך PORT2ORT

2/9/07

חברת Pick & Pack העבירה מפעל מישראל לרוסיה תכולת המטען, במשקל כולל של 1,400 טון, נארזה ב-50 מכולות וכן כללה ציוד בגודל ובמשקל חריג. היקף הפרויקט: חצי מליון דולר

מחברת Pick & Pack נמסר כי לאחרונה הסתיים בהצלחה פירוק ושינוע מפעל השמן אוליבקס אשר ממוקם בפתח תקווה. היקפו הכספי של פרוייקט השינוע וההעברה הגיע לכדי חצי מליון דולר.

המפעל נקנה על ידי איש עסקים מרוסיה אשר רכש את הציוד והמכונות של המפעל ושכר את שירותי חברת Pick & Pack המספקת פתרונות לוגיסטיים, אריזה ושינוע בארץ ובעולם, לשם העברת הציוד לרוסיה.

המטען נארז בכ-50 מכולות וכן ציוד בגודל ומשקל חריגים שהצריכו היערכות לוגיסטית ותיאומים מהמפעל עד הטענה ישירה על האונייה שהכילה ציוד מהמפעל של אוליבקס בלבד. המשקל הכולל של הציוד שהועבר לרוסיה היגע לכ – 1,400 טון.

מהחברה נמסר כי זהו אחד הפרוייקטים הלוגיסטיים הגדולים והמורכבים שנעשו על ידם. פירוק הציוד במפעל ושינוע ציוד חריג שכלל גם ציוד באורך 12 מטר וציוד בקוטר של 5.5 מטרים וכן יחידות ציוד ששקלו 30 ואף 40 טון.

ציוד המפעל הועבר בליווי משטרתי וכן ליווי של חברת החשמל כל הדרך מפתח תקווה עד לנמל אשדוד שם הועמס ציוד המפעל על גבי אוניית מטען כללי בבעלות איש העסקים הרוסי.